Výstavba ohrad

 Vážení chovatelé, na našich webových stránkách jsme pro vás připravili několik důležitých rad, které vám osvětlí některé problematické body ve výstavbě pevného pastevního oplocení pro hospodářská zvířata i chovnou zvěř. S tím je spojená i prezentace námi realizovaných oplocení, které už řadu let pro vás provádíme. Jen díky vaší důvěře můžeme naše dovednosti a poznatky kilometr od kilometru, ohradu od ohrady stále zdokonalovat. Rovněž vám v této oblasti chceme představovat a zhotovovat nové, ve světě již dávno zaběhnuté a léty prověřené technologie. Touto aktivitou se zabýváme již více než osum let. K realizaci používáme těch nejmodernějších prostředků, aby montáž sama byla jednoduchá, rychlá a zbytečně nezatížila vaši kapsu. Naším hlavním cílem je výstavba takového oplocení, které bude sloužit několik let bez vážnější údržby.

 Zatloukání kůlů zatloukačem KING HITTER z Nového Zélandu. Jedná se o způsob zapravení kůlů do země bez potřeby předvrtání díry. Z tohoto důvodu kůl v zemi drží pevně a nedochází postupem času k vyviklání. Další výhodou této metody je snadné a rychlé zatlučení kůlů do země, z čehož vyplívá vynikající poměr mezi cenou a výkonem.Kompletní zatlučení kůlů, či kompletní montáž celého oplocení "na klíč"

 Na oplocení zhotovené spolupráci s naší firmou poskytujeme záruku 2 roky! Na vybrané značkové komponenty Gallagher se vztahuje záruka až 10 let!

Závěrem Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že bude probíhat k oboustranné spokojenosti. Kvalitní život zvířat a spokojený chovatel je naším cílem!

zpět
Vaše IP adresa je: 54.85.162.213
Copyright © 2019 Pastevní potřeby. Powered by Zen Cart | Zen Cart templates